Wybierz odpowiednie rozwiązanie dla Twojego biznesu
Opracowując ofertę cenową poświęciliśmy wiele czasu na stworzenie prostych i  wartościowych planów taryfowych dla wszystkich rodzajów przedsiębiorstw. Przekonaj się iż współpraca z nami to gwarancja skutecznej komunikacji w biznesie!

Prepaid

Taryfa dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych. Dla użytkowników chcących kontrolować swoje wydatki i samodzielnie decydować o doładowaniu konta. Rozwiązanie dla potrzebujących dodatkowych numerów na krótki czas – akcje handlowe, promocje itp.

Abonament

Oferta dla klientów biznesowych,dla których priorytetem jest ciągłość świadczenia usługi i pewność dostępu do telefonii. Taryfa dla abonentów, którzy korzystają z wielu linii i kont i nie chcą zajmować się bieżącą obsługą płatności / doładowań. Niski koszt połączeń przy zachowaniu obecnego numeru

Pakiety minut

Oferta dla dużych przedsiębiorstw gdzie głównym celem biznesowym jest ciągły kontakt z klientem. Rozwiązanie skierowane głównie dla call/contact center, przychodni medycznych. Pakiety bezpłatnych minut dotyczą rozmów na polskie numery stacjonarne oraz GSM.

Zaufali Nam